Теплом зігріємо серця

Warm Hearts Project


Світова Управа СУМ просить Крайові Управи та членство долучитися до цієї доброчинної ініціативи, щоб подарувати радість свята тим українським дітям, які запізнали біль, спричинений бойовими діями на України.


Кожен з нас може простягнути руку допомоги дітям українських військових і вимушених переселенців.

Щиро Дякємо - Thank You

Greetings from Ukraine! Good evening! In Ukraine is evening! Our family thanks you !!! For a great gift for our daughter Nicole! Her emotions were to be seen! This is a happy four year old child !!! She asked. Who gave me this? These are kind and sincere children and their parents. They wanted to give this God to you God to all health, peace and well-being! Thank you sincerely !!!


(Привіт з України! Доброго вечора! В Україні  зараз вечір! Наша сімя дякує Вам!!! За чудовий подарунок для нашої донечки Ніколь! ЇЇ емоції потрібно було бачити! Це ощасливлене чотирьохрічне дитя!!! Вона запитала. Хто це мені подарував? Це добрі та щирі дітки і їх батьки. Вони хотіли зробити сюрприз! і Вам це вдалося! Дай Вам Бог усім здоров"я, миру та благополуччя! Щиро дякуємо!!!)


Тетяна Лацік

Привіт, від імені нашої донечки Анюти і від своїх імен хочемо висловити Вам велику подяку за подарунки. Надзвичайно приємно, що наша діаспора підтримує військових навіть за тисячі кілометрів від дому. Донечка дуже зраділа таким подарункам. Ви робите ВЕЛИЧЕЗНУ роботу, за що Вам ще раз ВЕЛИЧЕЗНЕ дякую.


Батьки Анюти Альона і Юра.

Ukrainian American Youth Association

Odesa Ukrainian Dance Ensemble

1317 West Fayette Street

Syracuse, NY 13204

(315) 478-9272

cymodesa@syrucc.org